Nissan Navara 3/4


NISSANCONNECT: В АВТОМОБІЛІ ТА МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Всередині Nissan NAVARA, Nissan Intelligent Mobility™ — інформує, з’єднує та розважає. Перевірте пробіг на 8-дюймовому дисплеї, синхронізуйте з NissanConnect смартфон з музикою, додатками та іншими корисними можливостями.

НОВИЙ, 8-ДЮЙМОВИЙ ДІСПЛЕЙ З НАВІГАЦІЄЮ NISSAN DOOR-DOOR

8-дюймовий сенсорний дисплей — це серце вашої інформаційно-розважальної системи. Доступ до швидкої, покрокової навігації за допомогою TomTom®, музика, інформація і багато іншого. Завдяки інтеграції смартфонів за допомогою Apple CarPlay® і Android Auto®, маршрут попереду ще ніколи не був яснішим.

USB

ДОДАТКИ ТА БІЛЬШЕ
ПРИЄДНАЙТЕ ВАШ ТЕЛЕФОН

Карти

КАРТИ
БУТИ В КУРСІ

БУТИ ВЧАСНО

БУТИ ВЧАСНО
БУТИ В ПОТРІБНОМУ МІСЦІ

USB

APPLE CARPLAY®

Apple CarPlay — це більш зручний спосіб насолоджуватися улюбленими речами на своєму iPhone під час водіння. Просто підключіть свій iPhone і вперед.

USB

ANDROID AUTO™

Отримайте доступ до додатків, які можуть допомогти Вам здійснювати дзвінки, слухати і відповідати на текстові повідомлення, а також відтворювати музику і подкасти. Карти Google надають голосову навігацію, інформацію про трафік в реальному часі і приблизний час у дорозі.

СМІЛИВА ПОДОРОЖ

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ

NAVARA з Nissan Intelligent Mobility трансформує Вашу подорож. Незалежно від того, Ви в місті, на шосе чи на бездоріжжі — NAVARA допоможе подолати шлях.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Відтепер маневрувати та паркуватися стало легше разом з системою кругового огляду, яка включає 4 камери і показує вид пікапу з висоти пташиного польоту. Також система допомагає швидко і легко приєднати причіп.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС СТАРТУ ВГОРУ (HILL START)
Пряма передача. Система допомоги під час старту вгору не дозволяє рухатися назад, коли пікап їде під нахилом — особливо зручно в слизьких умовах бездоріжжя. Система утримує гальма достатньо довго, щоб можна було перемістити ногу з гальм на педаль акселератора.


ОСОБЛИВОСТІ ПРОСТОРУ, ЯКІ ВИ ОЦІНИТЕ

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ NAVARA

Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Глибока центральна консоль та кишені на вхідних дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В кабінах також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КЛЮЧ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КЛЮЧ
За допомогою інтелектуального ключа Ви зможете розблокувати Nissan NAVARA, просто натиснувши кнопку на дверній ручці з ключем в кишені або сумці. Завдяки розумному сенсору, він буде працювати тільки з дверима поруч із Вами, що робить його надзвичайно зручним та надійним.

КНОПКА СТАРТ

КНОПКА “СТАРТ”
Вам більше не доведеться плутати ключі. Запускайте двигун та виїзджайте за допомогою власних ключей у кишені або сумці.

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ
Навіть якщо зовні мороз, затишок всередині можна ввімкнути одним натиском кнопки.

ВСЕ ПІД РУКОЮ
Обирати музику, здійснювати телефонні дзвінки, змінювати інформацію на дисплеї та встановлювати круїз-контроль — все це, не відриваючи рук від керма, вкритого шкірою.

ДОСТАТНЬО МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Шухляда для рукавиць

ШУХЛЯДА ДЛЯ РУКАВИЦЬ
Тримайте важливі речі під рукою. Шухляда для рукавиць NAVARA має місце для рукавиць, інструментів, аптечки тощо.

КИШЕНІ ДВЕРЕЙ

КИШЕНІ ДВЕРЕЙ
Книжки, папки або навіть планшет — великі кишені передніх дверей дозволяють легко дістатись потрібних речей. Також ідеальне місце для пляшки води.

ПІДСКЛЯННИКИ

ПІДСКЛЯННИКИ
Забудьте про спрагу назавжди. Глибокі підсклянники ідеально підходять для довгих годин в дорозі.

ТРИМАЧ ДЛЯ ОКУЛЯРІВ

ТРИМАЧ ДЛЯ ОКУЛЯРІВ
Захищає Ваші окуляри, коли Ви ними не користуєтеся. Швидко і легко діставайте окуляри, коли вони Вам знадобляться.

ПРИХОВАНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ПРИХОВАНЕ ВІДДІЛЕННЯ
Тримайте речі в безпеці. Зручні сховища для зберігання під задніми сидіннями дозволяють ховати речі від стороніх очей.

Nissan Navara 3/4


NAVARA – ПІКАП, ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС

ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ

Безпека є основною частиною філософії Nissan. Ми використовуємо комплексний підхід під час в проектування та розроблення кожного автомобіля. Розширений набір систем допоможе Вам впоратися з несподіваними ситуаціями та зменшити ризик травмування в разі зіткнення.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
Світлодіодні фари NAVARA не тільки стильні — вони також надають максимальну видимість вдень та вночі.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ
Денні ходові вогні автоматично включаються, коли двигун запускається, і при слабкому освітленні вони самі включають ближнє світло. Якщо Ви забудете вимкнути фари, по досягненню місця призначення, вони вимкнуться автоматично, але не відразу адже освітлять Ваш шлях до дверей.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ
Допомагаючи тримати курс, система динамічної стабілізації контролює рульове управління та гальмування. За необхідних умов, вона зменшить потужність та додасть гальмівний тиск для певних коліс, що забезпечить додаткову допомогу та безпеку.

ПРОТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА

ПРОТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА
Будьте впевненими на кожному кроці Вашого шляху. Протибуксувальна система відчує, коли кероване колесо почне ковзати, і зменшить потужність двигуна або застосує гальма для відновлення тяги, що забезпечить NAVARA краще зчеплення навіть у найжорсткіших умовах.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ

АНТИБЛОКУВАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ
Зупиняйтеся безпечно разом із покращеною антиблокувальною системою гальмування Nissan NAVARA (ABS). Вона зупиняє блокування коліс, якщо треба негайно загальмувати, тож Ви зможете безпечно маневрувати між перешкодами під час гальмування.

Електронна система розподілу гальмівного зусилля

Електронна система розподілу гальмівного зусилля
Якщо Ви перевозите великі вантажі, електронна система розподілу гальмування NAVARA збільшить гальмівну силу ззаду, що допоможе зменшити гальмівний шлях.

ЗАХИСТ СТАЄ НОРМОЮ

ЗАХИСТ СТАЄ НОРМОЮ
Пікап Nissan NAVARA має сім подушок безпеки: передні подушки безпеки, бокові подушки безпеки для передніх пасажирів, бокові подушки безпеки для задніх пасажирів та подушку колін для водія.


НАСТУПНИЙ КРОК


Android auto працює при наявності офіційного додатка Android Auto у смартфоні власника. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto в Україні.

Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання компанії ТОВ “Ніссан Мотор Україна”.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.