НА ШЛЯХУ ДО ВПЕВНЕНОГО ДРАЙВУ

ВІД ДОПОМОГИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ ДО АВТОНОМНОГО КЕРУВАННЯ У МАЙБУТНЬОМУ. З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ВИ ОТРИМАЄТЕ АБСОЛЮТНО НОВИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

КАРДИНАЛЬНО НОВИЙ РІВЕНЬ ВПЕВНЕНОСТІ

Інтелектуальні системи Nissan працюють заради вашого комфорта та безпеки. Спостерігаючи за вашим авто та навколишніми об’єктами, вони допомагають передбачити непередбачувані ситуації.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система попереджає вас про наявність перешкод на вашому шляху та у випадку необхідності дещо уповільнює рух автомобіля.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете відхилятися зі своєї смуги без увімкнення сигналу повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ З ДАТЧИКОМ СВІТЛА І СИСТЕМОЮ АДАПТИВНОГО ПЕРЕДНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Елегантні фари в новому кросовері Nissan QASHQAI дійсно інтелектуально освітлюють ваш шлях, не лише визначаючи настання темряви, але й підсвічуючи дорогу в поворотах завдяки використанню системи адаптивного переднього освітлення.

ЗАБУДЬТЕ ПРО СКЛАДНОЩІ ПАРКУВАННЯ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ОБЛАДНАНА ЧОТИРМА КАМЕРАМИ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОГЛЯД КРОССОВЕРА ТА НАВКОЛИШНЬОЇ ТЕРИТОРІЇ З УСІХ ЧОТИРЬОХ БОКІВ, А ЗАВДЯКИ РОЗДІЛЕНОМУ ЕКРАНУ МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ЗОБРАЖЕННЯ СПЕРЕДУ, ЗЗАДУ ТА З БОКУ ТРОТУАРУ.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Ви завжди будете знати про останні обмеження швидкості завдяки системі автоматичного розпізнавання дорожніх знаків під час руху.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО ВАШОГО КРОСОВЕРА

В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ СИСТЕМАХ NISSAN ЗАСТОСОВАНО НОВУ РАДАРНУ ТЕХНОЛОГІЮ, ЯКА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОСТІЙНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ВСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ, ЗАВДЯКИ ЧОМУ ТЕПЕР НАБАГАТО ПРОСТІШЕ ВПОРАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОЮ НЕПЕРЕДБАЧУВАНОЮ СИТУАЦІЄЮ

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ “СЛІПИХ” ЗОН

Система попередить вас у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій» зоні позаду вашого автомобіля.

СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Завдяки використанню системи кругового огляду автомобіль попередить вас у випадку виявлення поблизу будь-якого рухомого об’єкта, наприклад, візка або маленької дитини.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ

Система попередить вас про поперечний рух автомобілів позаду, коли ви їдете заднім ходом

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ

Зберігайте спокій у поворотах. Ця система регулює тиск у гальмівній системі для кожного колеса окремо, щоб підтримувати оптимальну траєкторію у поворотах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНІСТ ХОДУ

Не бійтеся поганої дороги! Система вмикає плавне гальмування, щоб запобігти неприємним поштовхам кузова у випадку наїзду на нерівності дороги, і забезпечує комфортний плавний рух.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ ДВИГУНОМ

Відчуйте крутий поворот. У некрутих поворотах ця система керує варіатором так, як ви керували б механічною коробкою передач — з пониженням передачі перед поворотом та її підвищенням під час виходу з повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРИВОДУ 4X4

Максимальне зчеплення шин з дорогою як на бездоріжжі, так і на дорозі. За допомогою комп’ютера та датчиків ця інтелектуальна система вимірює проковзування коліс і моментально перерозподіляє крутильний момент, до 50% передається на задню вісь.

ЕФЕКТИВНА ПОТУЖНІСТЬ

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ВОДІННЯ

НАТИСНІТЬ НА ПЕДАЛЬ ГАЗУ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ АЕРОДИНАМІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НОВОГО NISSAN QASHQAI, ОБЛАДНАНОГО КОМПАКТНИМ ТА ЕКОНОМІЧНИМ ДВИГУНОМ, І ВИСОКОЮ ТОЧНІСТЮ КЕРУВАННЯ. ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися