ВДОСКОНАЛЕНІ ДВИГУНИ

ПІДНІМІТЬ ПЛАНКУ

Бажаєте отримати два в одному: економічне споживання пального у спортивному позашляховику преміум-класу? Це можливо вже зараз! Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова та практично безступеневій коробці передач Xtronic міський кросовер Nissan QASHQAI — саме те, що вам потрібно.

Витрата палива, л/100 км (міський цикл) Витрата палива, л/100 км (заміський цикл) Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)

Викид CO2, г/км

 

1.2 – 6MT 2WD

 

6,6 5,1 5,6 150
1.2 – Xtronic 2WD 6,5 5,2 5,6 151

2.0 – Xtronic 2WD

 

9,2 5,5 6,9 159
2.0 – Xtronic 4WD 9,6 6,0 7,3 169
Витрата палива, л/100 км (міський цикл) Витрата палива, л/100 км (заміський цикл) Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл) Викид CO2, г/км
130 – 6MT 5,3 4,4 4,7 135

130 – Xtronic

 

5,7 4,5 4,9 147

ПРИГОТУЙТЕСЯ ДО СТАРТУ

ОБЕРІТЬ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ ДЛЯ СВОГО NISSAN QASHQAI

Економте енергію просто, увімкнувши варіатор Nissan з електронним керуванням (з екорежимом) або керуйте двигуном за допомогою 6 ступеневої ручної коробки перемикання передач.

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Механічна коробка передач на 6 швидкостей забезпечує потрібну потужність, швидке й точне перемикання передач і миттєву реакцію автомобіля.

АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВАРІАТОРА

На відміну від ступеневих коробок передач варіатор забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще й може працювати в екорежимі.

АДАПТАЦІЯ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ АДАПТАЦІЯ ДО БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Новий міський кросовер Nissan QASHQAI за мить пристосовується до будь-якої зміни умов руху. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням із дорогою.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу 4×4-i Nissan QASHQAI здатний їхати по бездоріжжю так само добре, як і по дорозі. Для максимальної ефективності можна використовувати систему постійного приводу на одну вісь або перейти на автоматичний режим, у якому система постійно слідкує за умовами та регулює баланс потужності для задньої та передньої осей.

ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ

Маневреність і задоволення у поєднанні зі стабільністю та впевненістю для плавного, швидкісного руху та кращого адаптування до дороги — все це Nissan QASHQAI, не просто один з найпопулярніших кросоверів у світі, а новий СУПЕРКРОСОВЕР.

НОВИЙ NISSAN QASHQAI: РОБОТА В ЕКОРЕЖИМІ

Обирайте роботу в екорежимі* та економте енергію — просто й непомітно.

* Доступно тільки для комплектацій з автоматичною коробкою передач.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах.

Спеціальні пропозиціїї

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин про наші продукти, послуги та спеціальні пропозиції.

Натисніть, щоб підписатися