«Вік Партнер» – офіційний дилер компанії Nissan в Україні, це сучасний автомобільний центр Ніссан у Рівному. Ми знаходимось на вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова).

Автосалон створений відповідно до корпоративних стандартів торгової марки Nissan та пропонує увесь спектр послуг щодо придбання та обслуговування автомобілів. Наш кваліфікований сертифікований персонал гарантує сервіс, який задовольнить та перевершить ваші побажання. Тому що серед стандартів, за якими працюють у Nissan, на першому місці уважне ставлення до клієнта, особиста прихильність та щоденне концентрування на роботі.

Загальна територія нашого центру займає 1,3 га, виставковий салон – 405 кв. м., станція технічного обслуговування – 676 кв. м. Станції технічного обслуговування обладнано 13 машинопостами та зручними парковками.

В автоцентрі Nissan у Рівному ваше бажання купити автомобіль Ніссан перетворюється у максимальне задоволення ваших вимог до автомобіля та вашої високої оцінки найкращих технологій Nissan. Всі автомобілі, представлені в салоні, є сертифікованими та адаптовані для експлуатації в Україні.

Для наших клієнтів ми здійснюємо не лише продаж Nissan, а й повне технічне обслуговування і ремонт, в тому числі гарантійний і постгарантійний ремонт, реалізацію оригінальних запчастин і аксесуарів, установку необхідного додаткового обладнання, оформлення страхування автомобіля, а також надаємо можливість придбати авто в кредит. Зручний під’їзд до автомобільного комплексу та комфортабельна паркова, уважне та професійне обслуговування нашими співробітниками забезпечить вам максимально приємне перебування на території нашого автосалону та зробить вибір вашого автомобіля Nissan незабутнім!

Внашому автоцентрі на вас чекає яскравий та стильний Nissan Juke, інтелектуальний позашляховик Nissan X-Trail, дивовижно компактний Nissan Micra, бездоганний елегантний Nissan Qashqai, найновіші технології та комплектації Nissan Pathfinder, величний і гордий Nissan Patrol, розкішний Nissan Murano.

Навряд чи ви зможете відмовитись від неповторного сучасного дизайну, потужного потенціалу енергії, надійності та безпеки, комфортного салону та легкості в експлуатації вашого автомобіля. Відкрийте двері свого нового Ніссану і пориньте в атмосферу цілковитого комфорту!

Оберіть Nissan, який пасуватиме саме вам!