Офіційний дилер Nissan у м. Рівне (0362) 69-00-04, (067)362-43-29
Запасні частини

Запасні частини

Компанія Nissan випускає якісні автомобілі, використовуючи високотехнологічні стандарти якості. У першу чергу це відноситься до комплектуючих з яких збираються всі автомобілі на заводах Nissan в світі. Всі оригінальні запасні частини Nissan, що поставляються на вторинний ринок, проходять той же строгий відбір, що й комплектуючі для конвеєра.

На складі нашого сервісного центру знаходиться великий асортимент запасних частин та аксесуарів на всі представлені на українському ринку автомобілі Nissan. Ми працюємо тільки з провідними виробниками матеріалів і технологій. 

Окрім запчастин, також ви маєте можливість придбати або замовити у нас необхідні аксесуари для комфортного водіння, відпочинку та догляду за вашим автомобілем. Будь-який з аксесуарів із символікою - відмінний подарунок собі або друзям.

В нашому автоцентрі діє гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Дізнайтесь більше за телефоном (0362) 69-00-04, (067) 362 43 32

5 причин користуватися тільки оригінальними запасними частинами Nissan

Безпека

Безпека сучасного автомобіля Nissan - це найважливіший аспект роботи всіх інженерів концерну. Автомобіль повинен зберігати еталонний рівень безпеки в найскладніших дорожніх умовах: на високій швидкості; на слизькому покритті; при сильних нерівностях дороги. Для створення автомобіля з такими високими стандартами безпеки, використовуються найдосконаліші методи виробництва деталей: від гайки до мотора. Використовуючи оригінальні запасні частини Nissan, ви забезпечуєте максимальну безпеку роботи, як самої деталі, так і всього автомобіля в цілому.

Сумісність

Сучасний автомобіль Nissan - це понад 10 тисяч різних деталей, що працюють набагато злагодженіше, ніж дорогий швейцарський годинник. Сумісність всіх комплектуючих і вузлів автомобіля Nissan досягається за рахунок складних розрахунків великої групи інженерів Nissan. Використовуючи нові оригінальні запасні частини Nissan, ви зберігаєте своєму автомобілеві його стовідсоткову працездатність, а собі повну впевненість за кермом.

Гарантія

Гарантія на новий сучасний автомобіль Nissan формується з гарантії на всі його комплектуючі. Це стало результатом багаторічної наполегливої праці фахівців усіх рівнів Nissan щодо забезпечення найвищого рівня якості всіх комплектуючих. Надаючи гарантію в 1 рік з моменту установки нової оригінальної запасної частини Nissan, ми гарантуємо вам повну впевненість у вашому автомобілі Nissan.

Зручність

Зручність обслуговування свого автомобіля - це можливість зберегти час для більш важливих і приємних справ. Купуючи оригінальні запасні частини у офіційного дилера, ви завжди будете впевнені в якості вашого автомобіля і якості комплектуючих, поставлених на нього.

Вигода

Можливість зберегти високу залишкову вартість вашого автомобіля після декількох років - це складний комплексний процес, в який залучені багато фахівці компанії Nissan, створюючи технічно досконалі, зручні і надійні автомобілі. При використанні оригінальних запасних частин, ви забезпечуєте ваш автомобіль високої залишковою вартістю, і тим самим зберігаєте ваші доходи для інших цілей.