«Вік Партнер» – офіційний дилер компанії Nissan в Україні, це сучасний автомобільний центр Nissan у м. Рівному. Ми знаходимось на вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова). т. (0362) 46 09 99

Автосалон створений відповідно до корпоративних стандартів торгової марки Nissan та пропонує увесь спектр послуг щодо придбання та обслуговування автомобілів. Наш кваліфікований сертифікований персонал гарантує сервіс, який задовольнить та перевершить ваші побажання. Тому що серед стандартів, за якими працюють у Nissan, на першому місці уважне ставлення до клієнта, особиста прихильність та щоденне концентрування на роботі.

Офіційне відкриття дилерського центру відбулось 19 жовтня 2012 року. Загальна територія нашого центру займає 1,3 га, виставковий салон – 405 кв. м., станція технічного обслуговування – 676 кв. м. Станції технічного обслуговування обладнано 13 машинопостами та зручними парковками.

В автоцентрі Nissan у Рівному Ваше бажання купити автомобіль Nissan перетворюється у максимальне задоволення ваших вимог до автомобіля та вашої високої оцінки найкращих технологій Nissan. Всі автомобілі, представлені в салоні, є сертифікованими та адаптовані для експлуатації в Україні.

Для зручночсті наших клієнтів ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних з придбанням та подальшим обслуговуванням автомобілів Nissan:

  • продаж автомобілів Nissan, які є в наявності, так і спеціально доставлених під замовлення клієнта;
  • забезпечення гарантії заводу-виробника на продані автомобілі протягом 3 років або 100 тис. км пробігу.
  • оформлення страхування автомобіля;
  • можливість придбати авто в кредит як для фізичних, так і юридичних осіб;
  • можливість отримання автомобіля в лізинг;
  • особливі умови як для постійних, так і для корпоративних клієнтів;
  • допомога при реєстрації автомобіля в сервісному центрі МВС;
  • реалізація оригінальних запасних частин та фірмових аксесуарів;
  • широкий вибір та професійне встановлення додаткового обладнання;

У нас зручний під’їзд до автомобільного комплексу та комфортабельна паркова, уважне та професійне обслуговування нашими співробітниками забезпечить вам максимально приємне перебування на території нашого автосалону та зробить вибір вашого автомобіля Nissan незабутнім!

В нашому автоцентрі на вас чекає яскравий та стильний Nissan Juke, інтелектуальний позашляховик Nissan X-Trail, бездоганний елегантний Nissan Qashqai.

Навряд чи ви зможете відмовитись від неповторного сучасного дизайну, потужного потенціалу енергії, надійності та безпеки, комфортного салону та легкості в експлуатації вашого автомобіля. Відкрийте двері свого нового Ніссану і пориньте в атмосферу цілковитого комфорту!

Оберіть Nissan, який пасуватиме саме Вам!