Компанія NISSAN випускає високоякісні автомобілі, використовуючи найбільш сучасні та високотехнологічні стандарти якості. Насамперед це стосується комплектуючих із яких, власне, збираються всі автомобілі на заводах NISSAN у цілому світі. Всі оригінальні запасні частини NISSAN, які постачаються на вторинний ринок, проходять такий же строгий відбір, що і комплектуючі для конвеєру. Існує як мінімум п’ять причин із яких Вам значно краще використовувати лише оригінальні запасні частини NISSAN.

БЕЗПЕКА

Безпека сучасного автомобіля NISSAN – це найбільш важливий аспект роботи всіх інженерів концерну. Автомобіль має зберігати свій еталонний рівень безпеки у самих складних дорожніх умовах: на високих швидкостях, на слизьких поверхнях, на поганому дорожньому покритті.

Для створення автомобіля із такими високими стандартами безпеки, використовуються самі сучасні методи виробництва запасних частин: від гайки – до двигуна. Використовуючи оригінальні запасні частини NISSAN, Ви забезпечуєте максимальну безпеку роботи як самої частини так і всього автомобіля в цілому.

СУМІСНІСТЬ

Сучасний автомобіль NISSAN – це понад 10 тисяч різних частин, які працюють більш злагоджено ніж дорогий швейцарський годинник. Сумісність всіх комплектуючих і агрегатів автомобіля NISSAN досягається за рахунок складних розрахунків великої кількості інженерів NISSAN. Використовуючи нові оригінальні запасні частини NISSAN, Ви забезпечуєте своєму автомобілю його стовідсоткову працездатність, а собі повну впевненість за кермом.

ГАРАНТІЯ

Гарантія на новий сучасний автомобіль NISSAN – формується із гарантії на всі його комплектуючі. Це стало результатом багаторічної праці спеціалістів всіх рівнів NISSAN по забезпеченню найвищого рівня якості всіх комплектуючих. Гарантія на оригінальну запасну частину NISSAN складає 1 рік з моменту встановлення її на авторизованій сервісній станції NISSAN.

КОМФОРТ

Зручність обслуговування автомобіля – це можливість зберегти свій час для більш важливих і приємних справ. Комфортом, яким забезпечує NISSAN своїх покупців автомобілів, ми наповнили і оригінальні запасні частини. Використовуючи оригінальні запасні частини Ви заощаджуєте свій час на їх встановлення при проведенні ремонтних робіт, що дозволяє уникнути проблем з підбором розмірів, встановленням, підгонкою або товщиною матеріалу, що використовується. Купуючи оригінальні запчастини NISSAN, Ви отримуєте допомогу кваліфікованого персоналу, що пройшов відповідну підготовку, які проводяться NISSAN, а також підтримку з боку наших фахівців із продажу запасних частин.

ВИГОДА

Можливість зберегти остаточну вартість вашого автомобіля після кількох років – це складний комплексний процес, до якого причетні багато спеціалістів компанії NISSAN, створюючи технічно досконалі, комфортні і надійні автомобілі. Купуючи оригінальні запасні частини NISSAN Ви отримуєте досконалу якість за розумну ціну.