МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Спеціальні пропозиції від компанії Nissan — це чудова можливість придбати сучасний комфортний автомобіль на максимально вигідних умовах. Подробиці дізнавайтесь у офіційних дилерів Nissan.

НОВИЙ NISSAN JUKE

Ціна від 635 820 грн [*]

Кредит від 0,01% річних [**]

 • Спортивні передні сидіння «моноформа»
 • LED фари вже в базовій версії
 • Аудіосистема Bose® Personal® Plus з 8-ма динаміками
АБСОЛЮТНО НОВИЙ NISSAN QASHQAI

Ціна від 68 850 грн [*]

Кредит від 0,01% річних [**]

 • Проекційний дисплей на лобовому склі
 • Система кругового огляду
 • Передні сидіння з функцією масажу
NISSAN LEAF

Ціна від 40 500 грн [*]

Кредит від 0,01% річних  [**]

 • Інтелектуальна система кругового огляду
 • Інтелектуальна педаль E-Pedal
 • Підтримка Apple CarPlay® / Google Android Auto®
НОВИЙ NISSAN XTRAIL

Ціна від 1 193 010 грн 

Кредит від 0,01% річних [**]

 • ДО 35 ДЮЙМІВ ІНФОРМАЦІЇ ТА РОЗВАГ
 • ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
 • НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

* Акція триває з 1 до 31 серпня 2022 року в салонах офіційних дилерів Nissan на всій території України. Про деталі дізнавайтеся на сайті www.nissan.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307. Безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

** Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – 22,8% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 8,99% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, одноразова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку) або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.

КОНЦЕПЦІЯ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Ця концепція втілює у собі новий погляд на силові агрегати автомобіля, способи водіння та інтеграцію машин із життям споживачів. Вона зближує нас, допомагаючи іти в ногу з навколишнім світом і щодня почуватися за кермом упевнено та енергійно.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ

Передайте керування під час паркування в обмеженому просторі автомобілю Nissan.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є якісь перешкоди, система попередить вас і за потреби зменшить швидкість.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете відхилятися зі своєї смуги без увімкнення сигналу повороту.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ ЗОН»

Система попередить вас у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій» зоні позаду вашого автомобіля.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Система кругового огляду використовує чотири відеокамери, щоб створити панорамний вид навколо вашого автомобіля, завдяки чому рух назад і паркування виконуються дуже легко. Випробуйте систему один раз, і ви більше не схочете водити без неї!

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Поза дорогою або на дорозі, вона покращує зчеплення шин. За допомогою комп’ютера та датчиків інтелектуальна система вимірює проковзування коліс і миттєво починає передавати до 50% крутного моменту на задню вісь.